Pts. Şub 6th, 2023

Benim Datçam Haber

Sizin İçin Değil Sizlerle Haber

 EGE PERLA’DAN ANNE & ÇOCUK TERARYUM ATÖLYESİ / MEHMET ÖZDOĞRU

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in öncü karma projesi Ege Perla, Anneler Günü öncesinde anneler ve minikleri muhteşem bir atölyede buluşturuyor.

7 Mayıs Cumartesi günü 13.00 ve 15.00 saatlerinde ücretsiz olarak gerçekleşecek Anne & Çocuk Teraryum Atölyesi’ne katılan minikler yaratıcı hayal güçleri ile yapacakları rengarenk teraryumları, etkinlik sonunda annelerine hediye edecekler.

Katılımcıların cam fanuslarını, sukulentler, kuru bitkiler ve taşlarla buluşturup, doğanın bir parçası haline getirecekleri teraryum atölyesi Ege Perla -1. Kat Igloo   alanında gerçekleşecek.

Anneler Günü öncesinde birlikte keyifli vakit geçirmek isteyen anne ve çocukları  İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla’ya bekliyoruz. Kontenjanla sınırlı olan bu etkinliği kaçırmayın.

Etkinlik, kampanya ve markalarımızla ilgili detaylı bilgiye; yenilenen web sitemiz www.egeperla.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

 

Bilkent Holding’in önde gelen şirketleri arasında yer alan ve 1996 yılında kurulan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından ‘Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır’ mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın varlık yönetimini yapmakta, İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait MANZARA ADALAR’ın ticari alanları ve İDO İstanbul Deniz Otobüsleri terminal ve gemilerindeki ticari alanlar için kiralama hizmeti vermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. Sitemiz Realooks bilişim hizmetleri tarafından kurulmuştur.