Sal. Şub 7th, 2023

Benim Datçam Haber

Sizin İçin Değil Sizlerle Haber

KÖPRÜBAŞI ÜLKÜ OCAKLARI ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ ADİL AKA

Manisa’nın Köprübaşı’deki faaliyetleriyle göz dolduran ve her geçen gün yeni projelerle milletin karşısına çıkan Köprübaşı Ülkü Ocakları yaptığı çalışmalarla da gönülleri fethetmeye devam ediyor. Köprübaşı Ülkü Ocakları Başkanı Enver Çetin önderliğinde birbirinden önemli çalışmaya imza atmaya devam eden Köprübaşı Ülkü Ocakları, şimdi de Köprübaşı ilçesindeki öğrencilere eşofman takımı, bot ve kırtasiye yardımında bulunarak göz doldurdu. Hediye ile karşılaşan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
Köprübaşı Ülkü Ocakları Başkanı Enver Çetin “Havaların soğumasıyla birlikte ilçemizdeki ihtiyacı olan öğrencilerimize kışlık yardımı yapmak için çalışma yaptık. Bu çerçevede ilçemizde bulunan farklı okullardan belirlediğimiz 52 öğrenci kardeşimize ülküdaşlarımızın desteğiyle bot, 25 kardeşimize eşofman takımı ve 83 kardeşimize de kırtasiye malzemesi alarak öğrenci kardeşlerimize teslim ettik. diye konuştu. Yaptığımız bu yardımlar Geleceğimizin mimarı öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim görmesi, soğuk kış günlerinden etkilenmemesi adına kendileri için önemlidir.Köprübaşı Ülkü Ocakları olarak geleceğimizin teminatı olan çocuk ve gençlerimize olan desteklerimiz devam edecek”

Köprübaşı Ülkü Ocakları Başkanı Enver Çetin ayrıca Borlu Teknik Anadolu Lisesine de 1 adet özel eğitim sınıfı yaparak mutfak dolapları, laminant parke, koltuk takımı ihtiyacının karşıladıklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. Sitemiz Realooks bilişim hizmetleri tarafından kurulmuştur.