Pts. Şub 6th, 2023

Benim Datçam Haber

Sizin İçin Değil Sizlerle Haber

LÖSEV’DEN DÜNYA GÖNÜLLÜLER GÜNÜ KUTLAMASI

GÖNÜLLÜLER BİZİM GÖZBEBEĞİMİZDİR!

LÖSEV, lösemili ve kanser hastalarına umut olurken, sağlıklı, mutlu yarınlar için el ele, birlikte çalıştığı gönüllüleri de unutmadı. ‘Dünya Gönüllüler Günü’ kapsamında gönüllüleriyle birlikte İzmir Ege Üniversitesi Muhittin Erel Salonu’nda düzenlenen Gönüllüler Günü Programı’nda buluştu.

LÖSEV, 25 yıldır Türkiye genelinde 67 binden fazla lösemi kanser hastasına ve ailelerine maddi-manevi destekler iletirken çocukları yaşama bağlıyor. Bu denli önemli ve kutsal görevi, bir sivil toplum kuruluşu olarak, tamamen gönüllü kişiler ve hayırsever Türk halkının destekleri ile gerçekleştiriyor. Bu anlamlı çabalar lösemi ve kanser ile mücadele eden çocukların yüzünde birer gülümseme, tedavilerinde hızlı ilerlemeler olarak yansıyor. Her yıl 5 Aralık, gönüllü çalışmaları ve faydalarını duyurmak, gönüllülük bilincini arttırmak amacıyla Dünya Gönüllüler Günü olarak kutlanıyor.

LÖSEV tarafından bu yıl Dünya Gönüllüler Günü kapsamından İzmir Ege Üniversitesi Muhittin Erel Salonu’nda düzenlenen Gönüllü Programı’na 200 LÖSEV gönüllüsü katıldı. Gönüllüler program boyunca düzenlenen eğitimlerle, canlı müzik ve etkinlikler ile keyifli dakikalar geçirirdi.

LÖSEV İzmir Ege Merkez Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcısı Gamze Berçin Edirne yaptığı “Dünden Bugüne LÖSEV” konuşmasında “25 yıldır hiç durmadan lösemili çocuklar ve kanser hastaları için mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu mücadelede en büyük desteği siz gönüllülerimizden alıyoruz. Tüm gönüllülerimize teşekkürler. Sizler iyi ki varsınız” Dedi.
LÖSEV’de Herkesin Yapabileceği Bir Şeyler Mutlaka Var!

Türkiye genelinde 6 milyondan fazla gönüllüsüyle en çok gönüllü üyeye sahip STK olan LÖSEV herkesi gönüllü olmaya davet ediyor. İlkokuldan üniversiteye kurumlardan emeklilere kadar LÖSEV’de herkesin lösemi ve kanser ile mücadele eden çocukları yaşama bağlamak için yapabileceği bir şeyler var. LÖSEV, destek olmak isteyen her yaştan gönüllü için farklı projeler sunuyor. LÖSEV’e gönüllü olmak çok kolay. www.losev.org.tr adresinden gönüllü kayıt formu doldurulabileceği gibi 0312 447 0660 numaralı telefondan da kayıt olunabiliyor.

LÖSEV
Aralık/2022
|FacebookTwitter | Instagram
losev@losev.org.tr | international@losev.org.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. Sitemiz Realooks bilişim hizmetleri tarafından kurulmuştur.