Sal. Şub 7th, 2023

Benim Datçam Haber

Sizin İçin Değil Sizlerle Haber

Tarım Bakanlığı Kamp Başvuru 2022 Nasıl Yapılır?

Tarım Bakanlığı kamp başvuru 2022 nasıl yapılır?, Tarım Bakanlığı Foça – Mersin Alata kamp başvurusu

Tarım Bakanlığı kamp başvuru 2022 araştırmaları yaz mevsiminin başlaması ile ilgili birçok kişi tarafından araştırılmaya başlandı
Tarım Bakanlığı kamp başvuru ile ilgili araştırmaları havaların ısınması ve tatil planlarının başlamasıyla hız kazandı. Peki Tarım Bakanlığı kamp başvurusu nasıl yapılır? İzmir Foça ve Mersin Alata Tarım Bakanlığı kamp başvurusu 2022 ile ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Tarım Bakanlığı kamp başvuru 2022 nasıl yapılır?

Tarım Bakanlığı kamp başvurusu yapabilmek için öncelikle kampbasvuru.tarimorman.gov.tr/basvuru adresine girin. Başvuru sayfasına girdikten sonra karşınıza çıkan sayfada yeni başvuru oluştur butonuna tıklayın.

Daha sonrasında ise açılan sayfadaki formu eksiksiz bir şekilde doldurun. Kişisel Bilgilerinizi doldurduktan sonra biraz aşağıya indiğinizde kamp yapacağınız bölgelerin listesi karşınıza çıkacaktır. Burada yer alan bölgelerden istediğiniz doğrultusunda birini seçtikten sonra kamp için plan yaptığınız tarihi belirleyin. Bölgeyi ve tarihi belirledikten sonra biraz daha sayfayı aşağıya kaydırdığınızda iştirakçı ekleme formu ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu formu da eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sayfanın sonunda yer alan talimatları okuduğum kabul ediyorum kutucuğunu işaretleyip kaydet ve ödemeye geç butonuna tıklayın. Konaklama yapacak kişileri eksiksiz şekilde doldurduktan sonra ödeme sayfası sayfası açılacak. Bu sayfada online olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi online ödeme sistemlerini kişisel cihazlarınızdan (cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi) yapmaya özen gösterin. Bir başkasının bilgisayarından veya telefonundan veyahut internet kafeden yapılan online ödeme işlemleri sonrası dolandırıcılık ile karşı karşıya kalma riskiniz oldukça yüksektir.

Tarım Bakanlığı kamp başvuru süresi ne zaman son?

Tarım Bakanlığı’nın resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre bu sene İzmir Foça ve Mersin Alata Sosyal Tesis İşletmeleri kamp alanı olarak kullanılacak. Yapılacak başvurular için son tarihin 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü Mesai bitimine kadar olacağı belirtildi.

Tarım Bakanlığı kamp başvurusu nerelere yapılabilir?

Tarım Bakanlığı kamp başvurusu 2022 için şu anda mevcut olarak Mersin’in Alata ilçesi ve İzmir’in Foça ilçesi mevcut durumda. İlgili kamp alanlarının adresi ve telefon numarası bu şekilde:

İzmir Foça

Adres: İsmetpaşa Mahallesi, Yeni Foça Yolu, 2 Km. Eski Foça/İZMİR

Telefon:  0232 812 24 16

 

Mersin Alata

Adres: Alata Mahallesi, Eski Hastane Caddesi, Erdemli/MERSİN

Telefon:  0324 515 60 80

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. Sitemiz Realooks bilişim hizmetleri tarafından kurulmuştur.