Sal. Şub 7th, 2023

Benim Datçam Haber

Sizin İçin Değil Sizlerle Haber

Yaşam Ve Fair Play Resim Yarışması Ödülleri Dağıtıldı

Bostanlıspor’un yaş grubu alt yapı ve spor okullarına devam eden sporcuların katıldığı “Yaşam ve Fair Play Resim Yarışması”nın ödülleri Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde düzenlenen mini törenle dağıtıldı.

Ödül alan sporcuların yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri, sporcu velileri, Bostanlıspor antrenör ile sporcularının da katıldığı törende konuşma yapan başkan Avni Erboy, sporcuları kutladı ve “Önceliğimiz çocuklarımıza iyi bir eğitim verebilmek. Fair Play olgusunu aşılamak ve onların toplumun her kesiminde örnek olmalarını sağlamak. Bunları gerçekleştirebileceğimiz an sportif başarı da kendiliğinden gelecektir.

Biz geleceğiniz olan bu çocuklarımızla gurur duyuyoruz. Derece alan, almayan, katılan veya katılmayan tüm çocuklarımızı örnek olmaları nedeniyle kutluyor ve alkışlıyorum” dedi.

“Yaşam ve Fair Play Resim Yarışması”nın ödüllerini Bostanlıspor futbol takımları genel koordinatörü Behiç Basatuğrul, Bostanlıspor Koordinatörü, masa tenisi antrenörü Ebru Dıvrak, Bostanlıspor tenis başantrenörü Serhan Ekecan verdi.

Dereceye girerek ödül alan sporcular şunlar:6-8 Yaş Grubu: 1. Elif Alkış, 2. Defne Erboy, 3. Zeynep Sayer. 9-11 Yaş Grubu: 1. Yağız Ata Özşavlı, 2. Poyraz Üttü, 3. Teoman Sert.12-14 Yaş Grubu: 1. Yağız Bozoğulları, 2. Ilmaz Jafari.

BOSTANLISPORGençlik Spor Kulübü DerneğiBostanlı Gode Cengiz Spor Tesisleri
Cengiz Kocatoros Sokağı Bostanlı/KARŞIYAKA-İzmirTel: (0-544) 7 35 1912

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. Sitemiz Realooks bilişim hizmetleri tarafından kurulmuştur.